25 Eylül 2012 Salı

Fantezi-Arabesk

Çıkarma işlemindeki sıfır gibiyim.Komşuya gidip bi onluk alıp içimden bişeyler çıkarasım var.Sahi komşuda da yoksa napıyoduk? Komşu kendi komşusuna gidip senin için bi onluk alıyodu.Onda da yoksa o da kendi komşusuna....Komşu komşuya onun komşusu onun komşusuna...Resmen eziyet,resmen ibnelik bu sıfırın yaptığı.Çarpmada koca koca sayıları yutmayı biliyosun da çıkarma işleminde mi elaleme onluk yalvartıyosun kız? Git çalış kazan,elin üç kuruş onluk görsün.Vallahi iki bilinmeyenli denkleme sokar,tümevardırırım seni yellozz!!! (matematiğimin ne kadar mıhhhhteşem olduğunu  anlamışsınızdır umarım ehehe)

Bu denli hesap makinesi bir kafayla rahat yaşayamıyorum hayatta.Hep bir zelzele içimde hep bir velvele.Olur olmadık herşeye huzursuzum,keyifsizim böyle bitkin bitkinim...Bazen dünyadaki herkesi tanımak,sevmek istiyorum.Sonra bu düşüncenin üstünden 1 saat bile geçmeden şuan tanıdığım sevdiğim insanları bile unutmak için can atıyorum.Yaz mevsimi beni fena darladı.Ve karar verdim,ben ''Ekvatoral gay''im bence. Veya ilkbaharın tamamiyle 12 ayı kuşattığı tuhaf bir iklimin torunuyum.BEN BİR CEVİZ AĞACIYIM GÜLHANE PARKINDA!

Şu sıralar herşeye acayip anlam yüklüyüm.Mesela sabah su bardağını yanlışlıkla kırdım ve oturup hüngür hüngür ağladım.Ama nasıl ağlıyorum görsen sen bile inanamazsın.Hayvan gibi inliyorum böyle annemi babamı sanki İspanya'ya yollamışım da 25 sene göremicekmişim gibi ağlıyorum.Sümüklerimle gözyaşlarımı durduramıyorum bi türlü oluk oluk akıyo heryerime..avucumu silgeç gibi kullanmaktan elim kolum ağrıyo falan..bak şu an bile gözlerim dolmaya başladı..amına koyacam ya neden böyle liseli kız triplerine girdim? Oysaki bundan 2 hafta öncesine kadar ''dünya sikime minare götüme'' modumdaydım ben. Şimdi utanmasam nerdeyse dünyaya da sikime de ayrı ayrı zılgıtlar çekip ağıtlar yakacam.Çok sevdiğim birini kaybettiğimde böyle piç ve yalnız hissederdim ben genelde.Mesela ilkokulda Simge diye bi arkadaşım vardı.Çok severdim onu var ya nasıl önemserdim o bok kadar boyumla bile.Hah işte günün birinde bu karının anası ve babası kalkmışlar işlerini güçlerini başka şehirde kurmaya karar vermişlerdi.Taşınacaklarını duyduğum anda işte tam böyle hissetmiştim.Soğuk ve kocaman bi yumruğu boğazıma sokup sokup çıkarıyolarmış gibi (hayır sakso değil)Acı dolu ve nefessiz kalmıştım.Sonra da bulduğum ilk oyuncağı öldüresiye kırıp ağlama krizine girmiştim.Evet evet bugün de aynısı oldu.

Aslında kendimi ait hissedemiyorum uzun bi süredir ona canım sıkkın.Ne ev benim evim gibi, ne ailem benim ailem gibi ne de öpüşüp koklaştığım ''SINI SIVIYIRIM'' dediğim kişiler benim sevgilim gibi.Bakmayın böyle anlatıyorum burda çok şerefsizim çok pisliğim çok puştum falan diye...En çok ta rüyalar canımı sıkmaya başladı amına koduğum 5D rüya görüyorum ben.Rüyada yapılan mantının kokusunu bile alıyorum yani sen düşün.Şu sıralar en çok gördüğüm rüyalar ise sırasıyla:
1.karanlıkta yürüyorum yürüyorum yol bitmiyo
2.ölmüş birkaç akrabayla muhabbet sohbet
3.hiç tanımadığım insanlarla ayıplı ayıplı şeyler
Şu 3.süne dicek laf bulamıyorum yani.Uyandığımda hamile bulucam kendimi bigün resmen.Bu ne abi? Nerden geliyo bu kadar tanımadığım herif rüyama? Ay bi de bazen 2 gece üstüste aynı herifi görünce bozuluyorum ya.Ne kadar mal bi çocuğum ben...

Zaten zayıfım,gerizekalıyım ve kulaklarım kepçe :( Allahım ya kendimden yine soğuduğum günlerdeyim.İş ve okul durumum bozuldukça bozuluyo.En sonunda gidip apartman yıkıcam bu sinirle.Bari günlük para kazanırım da kendime rüyamdaki gibi bi tane jigolo tutarım.(bknz link:şurdan tutarsam kendimi salon priziyle boğarım!) Zaten kış da geliyo.Offf yine kat kat giyinip geberene kadar üşücem.Yağmurlar falan yağıcak sıçanlar gibi eve koşucam.Evde kimse olmucak ve ben yalnızlıktan haykıra haykıra elektrik akımına kapılıp koridorda yığılıp kalıcam.Cesetimi bulanlar ''vah vah Kezbana bakın helee ne kadar da acınası durumda ölmüş ama biz çok mutluyuz ihihihih'' diye cenazemde irmik helvalarıyla orgazm olup,şerbetimi içecekler.

Evet evet böyle olucak,kader ağlarını örücek ve kezban kesip gidecek..
BYE

KEZBAN ÖLER :(

9 yorum:

 1. Giriş Komedi
  Gelişme Trajikomik
  Sonuç Trajedi
  Hayırlısı be gülüm. :)))

  YanıtlaSil
 2. Hahahaha evet haklısın :D
  Mersi çürükçüm :(

  YanıtlaSil
 3. havalardandır o havalardan :)

  mevsim geçişleri depresyonuna girmişsin sen belli (o da neyse artık) yakında düzelirsin :) (umarım)

  YanıtlaSil
 4. Zaman geçişleri depresyonu bu :( yaşlanma korkusu belirtileri falan.. allam firdevs yöreoğlu oldum ben:(

  YanıtlaSil
 5. ay beynimi okuyan kezban. hissiyatıma tercüman olmuşun yine. öpüyorum + ağlama melis. :/

  YanıtlaSil
 6. jigolo arayanlar nokta kom sitesine bizi yönlendirdiğin üçün pek teşekkür ederim.. yarım saat çıkamadım içinden.. Allahım tüm yakışıklılar jigolo mu olmuş bilemedim.. sen de bu sitelerde sabahladığına göre son sıvgılın iktidarsız mı yoksa başka bişi mi bilemedim artıkın :)

  depresyona girdiğin şu yazında bile bana 5d li kahkahalar attırdığın içün pek teşekkürler efenim ;)

  YanıtlaSil
 7. kezban ne mikropsun ya! vallaha aynı benim ruh halimi kopyalamışsın offf...
  bende böyleyim aynı. o gün izlediğim çizgifilmdeki yaşlı kadın öldü diye saatlerce höngür höngür nasıl ağladım anlatamam. odam sümük denizi ben de ordaki sümük balığı gibiydim sanki.
  yukardaki halimizi görse de acısa bari. ay zaten aşk maşkta yok hak getire yani.
  neyse ben ağlamaya gidiyorum by.

  YanıtlaSil
 8. Açılış güzel olmuş hoşuma gitti ama okudukça içim karardı yahuu
  kız kezbannn nedir senin bu içinde bulunğun durum ?
  şu rüyalarda 3. madde pek bi ilgimi çekti ban söylemeden edemicem bu jogolo sitesi gerçek dimi :) ( bi an aklımdan tuaf fiğkirler geçtide ) :)))

  YanıtlaSil
 9. yani ''jigolo'' diye gugıla sörç ettiğimde en üstte bu çıktı bilmiyorum gerçek mi değil mi...ama gerçekse de yunus günçe fotoğrafı vardı lan ahaha 5 TL vermem yani o buruna kimse k.bakmasın (töbe töbe allah amin) ayrıcana durumumla alakalı verilen destekler için de aynı anda girilen depresyonlar için de heryerinizden öperink.KALBKALBKALB

  YanıtlaSil